Apartament Sun w Świnoujściu

Lokalizacja Dane obiektu PokojeRzut mieszkania

Apartament Sun w śródmieściu Świnoujścia to doskonałe miejsce na wypoczynek dla 4 osób. Nasz apartament znajduje się w nowym, ekskluzywnym budynku z cichobieżną windą, na spokojnym osiedlu położonym na skraju Parku Zdrojowego.

W 30 metrowym mieszkaniu położonym na parterze znajduje się 1 pokój połączony z kuchnią, łazienka, przedpokój oraz balkon. Apartament jest w pełni wyposażony dla zapewnienia Państwu miłego wypoczynku. Niepowtarzalny Klima mieszkania tworzą ciepłe kolory oraz duże, rozjaśniające wnętrze okna. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ gwarantujący spokojny i bezpieczny wypoczynek.

Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. W odległości 100 m położony jest park Zdrojowy. W odległości 300 m znajduje się plac zabaw dla dzieci w Parku Zdrojowym vis a vis Komendy Miejskiej Policji. Niespełna 10 minut spacerem znajduje się nadmorska promenada i piękna piaszczysta plaża. Mieszkanie zlokalizowane jest 5 minut od miejskich przepraw promowych Świnoujście-Warszów (promem Bielik).

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Dla korzystających z rowerów istnieje możliwość ich przechowywania. Za dodatkową opłata zapewniamy miejsce parkingowe w hali garażowej (wcześniej prosimy o kontakt w sprawie dostępności).

lewy slider
prawy slider